Розетка з таймером - загальні характеристики
Розетка з таймером вдає із себе пристрій для автоматичного включення або виключення підключеного до неї електрообладнання, побутової техніки та інших електроприладів. Потрібні такі девайси в першу чергу для економії електроенергії, для запобігання перегріву і поломки техніки, також можна використовувати їх для створення видимості присутності людей в будинку або квартирі. Різновиди розеток з таймером
Є маса різних типів розеток з таймером. Їх можна розділити за наступними категоріями:
- - За типом підключення. Є пристрої, які встановлюються безпосередньо в розподільному щитку. До них, як правило, підключаються системи освітлення, водонагрівачі, бойлери та т. Д. Їх перевагою є можливість підключення навантаження з великою потужністю, а також можливість живити системи, які отримують енергію безпосередньо з щитка. Інший тип пристроїв виконує ті ж функції, але при цьому підключається до звичайних розеток за допомогою наявної з одного боку вилки. З іншого боку такого приладу є розетка, куди і підключається побутова техніка. Назва розетка-таймер більшою мірою підходить саме для них, ніж попередніх пристроїв. Їх плюс простота підключення і використання, за рахунок чого вони користуються значною популярністю.
- - По конструкції і принципу дії. Є два різновиди розеток-таймерів: механічні та електронні. Механічні вдають із себе розетки з круговим циферблатом, як правило, на добу. По колу циферблата розташовані кнопки-пелюстки з інтервалом зазвичай через кожні 15 хвилин. Годинниковий механізм, який замикає і розмикає контакти, заводитися поворотом ручки, а інтервали включення і відключення встановлюються натисканням кнопок-пелюсток. Недоліком в даному випадку є точність установки механічних таймерів, яка обмежена розмірами інтервалу, перевагою те, що механічний таймер-розетка купити можна за нижчою ціною. Електронні таймери відключення-включення мають в своєму складі програмований електронний блок з дисплеєм і кнопками, за допомогою яких задається алгоритм включення-відключення. Електронні таймери можна встановлювати з точністю до хвилини.
- - По інтервалу часу, на який можна поставити алгоритм. Існують два основних види таких розеток: разові і циклічні. Циклічні в свою чергу діляться на добові і тижневі. Разові розетки-таймери встановлюються з розрахунком лише на одне виключення через певний проміжок часу. У циклічних пристроях можна задати, як видно з назви, певний цикл включень-виключень навантаження. У добових таймерах він буде повторяться щодоби, розетка з таймером тижнева повторює цикл відповідно щотижня. На останніх зупинимося докладніше.
Тижнева розетка з таймером
Ці пристрої зручні тим, що з їх допомогою фактично можна скласти розклад роботи тих чи інших приладів на цілий тиждень. Це зручно і дозволяє створити систему, що працює практично без участі людини і враховує фактори, що впливають на роботу обладнання протягом тижня.
Купити розетку з таймером в Харкові
Розетку-таймер купити в Харкові можна в нашому магазині "Сучасні Технології Світу". У нас Ви зможете знайти всі перераховані вище види пристроїв для автоматичного регулювання подачі живлення, такі як розетка з таймером, купити яку Ви зможете по самій вигідною ціною.