Купити магнітні системи за доступними цінами в інтернет-магазині ☀ Сучасні Технології Світу ☀

Без єдиного дроти кріпляться світильники до магнітної трекової системі. Це - новий і оригінальний спосіб облаштування освітлення в житлових, комерційних приміщеннях. Така система дозволяє підключати різну кількість освітлювальних приладів і самостійно регулювати їх розташування, яскравість світіння. Пристрій складається з наступних елементів:

  • шини з металевим сердечником;
  • джерела живлення;
  • системи розподілу напруги;
  • світильників з неодимовими магнітами.

Конструкція доповнюється коннекторами кутового, вертикального, лінійного типу. Також повинен бути підведення живлення до самого треку, торцеві заглушки.

Кріплення бездротовим способом дозволяє переміщати софіти в будь-яке місце магнітного шинопровода буквально однією рукою. Розташування та напрям приладу користувач контролює самостійно.

Особливості трекових систем на магнітах

До стелі або стіні кріпиться алюмінієвий профіль (шина) індивідуальної форми і довжини - ці параметри визначаються задуманим дизайном, габаритами приміщення. Усередині цього профілю вже вбудована токопроводящая плата, по якій передається напруга всього в 24 V. Безпосередньо під цією платою розташована металева смуга.

До магнітної системі освітлення підключається блок живлення. Він підбирається за потужністю, що відповідає кількості освітлювальних приладів. Самі світильники обладнані потужними неодимовими магнітами, які надійно притягуються до металевої смузі на треку. Це дозволяє:

  • переміщати ліхтарі по направляючої однією рукою;
  • виймати і вставляти їх в потрібне місце шинопровода.

Що найважливіше, для таких дій не потрібні послуги електрика. Демонтувати світильники на шинопроводі теж не буде потрібно. Система дозволяє легко експериментувати з різними сценаріями освітлення для домашніх інтер'єрів, облаштування торгових залів, вітрин, ресторанів, бутиків, спортклубів, салонів краси. Акуратне виконання і стильне оформлення всіх елементів дозволяє поєднувати такі треки з різними інтер'єрними рішеннями.

Зверніть увагу! Світильники з вбудованими димерами дозволяють регулювати не тільки спрямованість світлового потоку, але і його інтенсивність.

Характеристики елементів системи

Об'єднати в одну робочу шину лінійні і кутові профілі дозволить токоведущий з'єднувач. З його допомогою можна встановити підвісні, накладні і врізні шини довжиною в 1-3 м. Такий елемент має металеву основу, покриту полімерною фарбою.

З'єднувачі можуть бути:

  • кутовими на 90 ° - для монтажу на стіну або до стелі;
  • кутовими внутрішніми - забезпечують перехід напрямних для світильників зі стелі на стіну;
  • кутовими зовнішніми - дозволяють безперервно монтувати профіль на суміжних стінах, кут між якими 90 °.

Кілька прямих шинопроводів для трекових світильників стикуються в один ряд з допомогою лінійного з'єднувача. А якщо всю конструкцію потрібно зробити підвісну, тоді використовують спеціальні металеві троси з полімерним покриттям. Вони дозволяють опускати трек з магнітними світильниками на відстань до 2 м від рівня стелі.