Купити Магнітні системи за доступними цінами в інтернет-магазині ☀ Сучасні Технології Світу ☀

Без жодного дроту кріпляться світильники до магнітної трекової системи. Це новий і оригінальний спосіб облаштування освітлення в житлових, комерційних приміщеннях. Така система дозволяє підключати різну кількість освітлювальних приладів та самостійно регулювати їхнє розташування, яскравість свічення. Пристрій складається з наступних елементів:

  • шини з металевим осердям;
  • джерела живлення;
  • системи розподілу напруги;
  • світильників із неодимовими магнітами.

Конструкція доповнюється конекторами кутового, вертикального, лінійного типу. Також має бути підведення живлення до самого треку, торцеві заглушки.

Кріплення бездротовим способом дозволяє переміщувати софіти будь-яке місце магнітного шинопроводу буквально однією рукою. Положення та напрямок приладу користувач контролює самостійно.

Особливості трекових систем на магнітах

До стелі чи стіни кріпиться алюмінієвий профіль (шина) індивідуальної форми та довжини – ці параметри визначаються задуманим дизайном, габаритами приміщення. Усередині цього профілю вже вбудована струмопровідна плата, за якою передається напруга всього 24 V. Безпосередньо під цією платою розташована металева смуга.

До магнітної системи освітлення підключається блок живлення. Він підбирається за потужністю, що відповідає кількості освітлювальних приладів. Самі світильники обладнані потужними неодимовими магнітами, що надійно притягуються до металевої смуги на треку. Це дозволяє:

  • переміщати ліхтарі напрямною однією рукою;
  • виймати та вставляти їх у потрібне місце шинопроводу.

Що найважливіше, таких дій не потрібні послуги електрика. Демонтувати світильники на шинопроводі також не потрібно. Система дозволяє легко експериментувати із різними сценаріями освітлення для домашніх інтер'єрів, облаштування торгових залів, вітрин, ресторанів, бутіків, спортклубів, салонів краси. Акуратне виконання та стильне оформлення всіх елементів дозволяє поєднувати такі треки з різними інтер'єрними рішеннями.

Зверніть увагу! Світильники із вбудованими димерами дозволяють регулювати не лише спрямованість світлового потоку, а й його інтенсивність.

Характеристики елементів системи

Об'єднати в одну робочу шину лінійні та кутові профілі дозволить струмопровідний з'єднувач. З його допомогою можна встановити підвісні, накладні та врізні шини завдовжки 1-3 м. Такий елемент має металеву основу, вкриту полімерною фарбою.

З'єднувачі можуть бути:

  • кутовими на 90° – для монтажу на стіну або до стелі;
  • кутовими внутрішніми - забезпечують перехід напрямних для світильників зі стелі на стіну;
  • кутовими зовнішніми дозволяють безперервно монтувати профіль на суміжних стінах, кут між якими 90°.

Декілька прямих шинопроводів для трекових світильників стикують в один ряд за допомогою лінійного з'єднувача. А якщо всю конструкцію потрібно зробити підвісною, тоді використовують спеціальні металеві троси із полімерним покриттям. Вони дозволяють опускати трек із магнітними світильниками на відстань до 2 м від рівня стелі.