Купити лампи галогенні в інтернет - магазині світлодіодного освітлення в Харкові СТС

Більшість покупців вважають більш правильним рішенням купити галогенові лампи. І скоєно не дарма, порівняння галогенових ламп зі звичайними лампами полягає в їх найважливішому відміну: наявність в балоні буферного газу (пари галогенів брому або йоду). Світло галогенних ламп радує високою освітленістю, поліпшеною светопередачей, хороші лампи будуть служити до 12000 годин. Саме тому, купити галогенні лампи набагато вигідніше звичайних.

Купити галогенні лампи в Харкові

Галогенні лампи правильне рішення для вигідної покупки. Вони добре працюють при постійному і змінному струмі. Спеціальне фільтруюче покриття попереджає ультрафіолетове випромінювання. Тому, галогенові лампи вважаються абсолютно нешкідливими.

Варто зазначити, що такі лампи дуже чутливі до жирових забруднень, а значить до них не можна доторкатися руками. Відбитки пальців почнуть згоряти і на поверхні лампи з'являться чорні плями, що заважають правильній віддачі світла. При провертанні лампи необхідно тримати її за допомогою шматка мікрофібри. Іноді лампу можна протирати тканиною, змоченою в спиртовий розчин.

Сама колба сильно нагрівається в процесі роботи, а значить виріб являє пожежну небезпеку, якщо буде доторкатися до деяких предметів. При експлуатації лампи з можливістю регулювання світла, варто періодично її включати на повну потужність, так як на дні колби утворюється осад, який повинен випаруватися.

Порівняння світла галогенових ламп

лампи розжарюваннябагато в чому програють перед галогенами. Хоч останні і стоять на порядок дорожче, разове вкладення окупиться тривалим періодом експлуатації. На додаток галогенові лампи мають ще ряд додаткових переваг:

  1. Високий рівень світловіддачі;
  2. Яскравий і стабільний світ, який не ставатиме більш тьмяним протягом усього періоду експлуатації;
  3. Довгий період служби в рази перевищує роботу звичайної лампи розжарювання;
  4. Компактна конструкція;
  5. Можливість регулювання світлового потоку при необхідності;
  6. Вища ступінь безпеки, попередження випарів газів і негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.